O kas ėsi tu? :)

2010.08.30 13:01 Edvard
  • 11
4
grybas,zaidymas,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
JEI nebūtų rašybos klaidų tai būtų ok. šiaip patiko demotyvacija ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
berastis pzdc
Spameris 5775    
Turėjo būti "O kas esi tu?" arba "O ką ėsi tu?", bet kuriuo atveju, šitas jau buvo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Tavo rašybos klaidos.... Jų tiek daug.Gal pradėk eit į mokyklą:)
Grįžti į viršų