Mano močiutė - labai darbšti,naginga,linksma akiniuota senutė.Tai tradicinė močiutė,kuri lakstė su košėmis,saugojo nuo pirmo gumbo,įdrėskimo ar zuikio pagavimo...Dažnai močiutė negali suprasti mano stiliaus ir poreikių,vis dažniau gimtadieniui dovavanoja vokelį,kuriame parašyta:"išsirink ir nusipirk pati!" :-)
Močiutė - neturi nei facebook, nei one.lt, bet vistiek žino kada tavo gimtadienis.
saulute25
4180
Anonimas
5441
Mano močiutė niekada neprisimena mano gimtadienio..; //
Ellele
5572
Tiems kas nesuprato - močiutė žino jūsų gimtadienį ir myli jus labiau nei 500 facebook draugų, tačiau jei vistiek skiriate mažiau laiko ir to nevertinate. Aš - vertinu.
anonimas
5674
nelabai. mano mociute viena mane su pusbroliu vardais maiso, o kita mane su mano teciu :D
gretagreat28
5674
nezino cj
Anonimas
5677
#25 būtent. tame ir esmė, kad ir turėdama daug anūkų, ji niekados nepamirš nė vieno :)
Anonimas
5685
močiutė turi twiterį
bagyra666
5687
laiko patikrinta
Anonimas
5688
Nesamone. Pritariu #19. Cia tipo: gailekim mociuciu? Kada mano gimtadienis zino ir mociute ir tevas ir mama ir visi kiti mano artimi zmones. Taip pat ir as zinau kada ju. Taip kad cia total bullshit.
Aivukas
5692
#20 pirmas dalykas , cia ne DEMOTYVACIJA antras dalykas , ysiskaityka ka parasiau
Anonimas
5695
o aš žinau močiutės gimtadienį, nors ji neturi facebook'o
Anonimas
5697
da best
Anonimas
5697
konkreciai savaites demo be konkurencijos !
Anonimas
5697
MYLIU SAVO MOČIUTĘ!! JI TURI 10 ANUKU IR PAMENA VISU GIMTADIENIUS IR NIEKUOMET NEPAMIRS PASVEIKINT. IR SIAIP LABAI GERAS ZMOGUS YRA MANO MOCIUTE, TODEL LABAI JA MYLIU :)
gerdytia
5697
myliu myliu močiutę!!!
Anonimas
5697
mylimiausia mano mociute :)
Anonimas
5697
myliu savo mociute :)
Anonimas
5698
awww... Visada paskambina ir pasveikina.:)
Anonimas
5698
Jeigu demotyvacijos nesupranti #19 taj kam isvis cia komentuoji ir rasai nesamones??
Aivukas
5698
tik nesakykit kad jum artimiausiu zmoniu gimtadienius jus pamirstat, taip pat ir ji prisimena artimiausius zmones, prie ko cia facebook, one'as ar dar kas
apsauginis
5699
#17 +100 :D
anonimas
5700
#16 tai dar cia nieko mano mociute maiso mano ir mano tevo vardus
micalota
5701
mano mociute maiso mano ir mano brolio gimtadienius.....
Anonimas
5701
o maniske mociute neatsimena jau treti metai mano gimtadienio :D
Anonimas
5701
Gydykites, ligoniai. Super demotyvacija!
Anonimas
5702
Skype tada turi :D
Anonimas
5702
Ir į močiutės fotoalbumą gali dėti kiek nori nuotraukų už jas nereikės mokėti, ir nereikės bijoti, kad kasnors įvertins 1-netu. :)
Habita
5702
Labai miela demotyvacija :)
zero9
5702
bux.to/?r=zero9a dirbk internetu
Anonimas
5702
mano net neatsimena
Anonimas
5702
Zmones nervuojasi nes nesupranta ka parase Alfredas Bereiša :D
Anonimas
5702
mano mociute turi facebook
Anonimas
5702
o dar labai nemegstu tokiu svenciu kur dovanos ypac kai klausia ko noretum o man ir taip uztenka ka turiu...
Anonimas
5702
todėl mes jas taip stipriai mylim:)
Anonimas
5702
mano močiutei mama pasako :D
Rocknroll
5702
Nemegstu gimtadieniu, o labiausiai savo gal todel kad neprates as prie tiek demesio
mencija
5702
mano močiutė nežino :)
Dywa
5702
reikės paklausti. :d
|

