Geda tau kurejau...nei gedos jausmo nei ko...pas tave nerasta
Atspėkit kas, - Šiandien nepasirodys savo gimtadienio vakarėlyje?
Anonimas
4808
Anonimas
4812
eikit nx, su tokiom demotyvacijom
Anonimas
4813
Mire, tai mire, bet bajeris, tai geras :D
Anonimas
4814
pasigydikit dalbakai jus!!!!!! idomu jei jum artimas zmogus mirtu taip pat tokias demo kurtumet? pvz su mamos atvaizdu... idiotu gauja o ne zmones... pzd is kur tiek ziaurumo... ?!!!!!
Anonimas
4814
Not cool,man.I forgive you.
Anonimas
4814
Demo autorius yra visiškas debi*las, neturintis sąžinės, atsitiko nelaimė,o čia kuria demotivacijas, degradų šutvė susirinkusi ...
Anonimas
4814
#9 demotyvacija yra tada, kai tu isgeri litra vodkes ir tavo boba vistiek uz sreka baisesne :D
Anonimas
4814
#7 paaskink tada jei esi tas vienas is 3%
Anonimas
4814
Šapras juokiasi :)))
Anonimas
4815
#3 arba 97% sito tinklapio lankytoju nezino, kas yra demotyvacija
Anonimas
4815
demo kurejas idiotas kuri pakart reiktu, o modai tai isvis dalb.ajobai kurie tvirtina toki suda
BOT
4815
kažkas mane minėjo?
Anonimas
4815
aahahahahahahaa!!!!!p.zda kaip kaip juokinga!!!!! negaliu !!!!! eina na!!!!!!
Dizzee
4815
Arba botas patvirtina demo arba adminai visiški idiotai.
Anonimas
4815
pakarti, negalima paleisti !!
Anonimas
4815
auč
|

