Kitąkart - nemanyk, jog esi dėmesio centre

2010.12.13 Anonimas
  • 219
10
karve,kiaule,apsisiko,demesio,trukumas,deja,bla,byby,lol,gaidys,tvarta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
xD
Tikruolis 5469    
Matyt barmenui sunki diena pakliuvo... Pradėjo su gyvūnais šnekėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
:D
Fanatikeee 5584    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
nice ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Haha x]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Super!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Nesamone
Brainshiver 5674    
Paskutinis pic biski ne i tema :D Geriau butu pasakes ''You Mad?''. O siaip gerulis, patiko.

:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
paprastas bet juokingas ;D patinka tokie
Grįžti į viršų