Jis sugrįžta... - nusiprausęs

2010.09.18 19:39 Prodiger
  • 28
84
vaikai,embassy,denis,idegis,veidas,rudas,bybys,baltas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
beberas sugrizo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#34 Bet kai tu ziaurus ten gi ranila arba pezo centras urode ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Wamzdec xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
#77 o jiems px, nerasit ju vistiek... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
#77
:D
Laisvai as jam tap pasakyciau ar taip ar taip uzduhintas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#37 xD sitas geras, idomu kas butu jei pasimtu jis tas savo cepas laptopus ir t.t :D
Nuotraukos nėra
Albinute 5761    
veidas rudas bybys baltas. PIZDA!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
man gaila jusu , kurie toki shuda kuriat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
e jus ringo dievai, taip kaip cia stumet i akis stumt reikia :D o ne sparnus nuleidus pakampiais vaiksciot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
klounas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
stumykla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
cia denio merga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
nusiprause nes per kauno naktis ir taip tamsu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
negras nx jibanas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
baisu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
rimtai nusiprause?? pagaliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
pamatysiu ji, nutrypsiu pudra nuo chares
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
keusas nx
Zipped 5762    
Oh yė :D
gretagreat28 5762    
Pz, radot diskusiju tema ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#60 Denis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Kas ne Denis tas lopas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
jus visi lopai, va taip bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Mes visi Deniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Nereikejo nusipraust
valkata 5762    
#53 Zivile, draugu ieskai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Naxui nusizudysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
As ne Denis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#51 Deni, nusiprausei ir piktas pasidarei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#49 nu nepyk.... gi draugiskai cia ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
nuo denio ra ba rbarais smirdi todel aplinkui niekas nesoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
denis r a b arbaru mojuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#48 Naudojau skalbimo miltelius tide ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#47 ;D daug muilo reikejo???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
nusiprausiau, nu ir kas? Ko dabar cia pyzdavotis pradejot? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
debilai jus komentuokit demo o ne cia aiskinkites :D juokdariai vps:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Va cia tai gerai :D
OoS 5762    
#43 Kaip žinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#41 susivelei. Neidomus esi tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
::D:DL:D:DL:DLD
OoS 5762    
#40 Aš tau sakau, kad niekur nevažiuosiu, galiu pasakyti, kur pats gali privažiuot, būsi ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#39 koordinates kur as galiu? pyzdiec kas do klounas
OoS 5762    
#37 koordinates siūliau, kur privažiuot gali.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Jus visi laido riteriai, o as lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#36 oj blet juokdarys. Galiu pasakyt kur nors nuosaliau, jei bijai kad nupaveiksluotu ir i demotyvacija ikeltu. Taigi sakei, kad gali atvaryt, tai ko nepasirasai? Jei atvarai nepamirsk paimkt rageli, laptopa ir cepas is xatu isnesk visas
OoS 5762    
#34 Visų pirma, čia yra Vičiūnų aikštelė, pilna kamerų ir su šmirinėjančiais sandėlio darbuotojais, nesuprantu, kodėl tokią vietą siūlai, o visų antra, aš niekur važiuot dėl tokių niekniekių nežadu, gali pats atvažiuot, pasakysiu kur.
(50-84)
Grįžti į viršų