Visada išaušta rytas, - tik nevisi jį išvysta

2010.08.15 Sriegis
  • 103
19
rytas,elgetos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
Apsiperka senukas
Nuotraukos nėra
fainuole102 5777    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Labas MiniMan ! Mes zinom kas tu esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Ojetau. Kai mes mėgaujames ivairiais patogumais, valgom brangiausius valgius, tokie mažučiai turbūt šiltos arbatos iš švaraus mamos puodelio neatsigeria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Labai gražus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Kaip gaila pasidarė net. ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
o,dieve ... ;[[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
vargselis ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#12 Pritariu
Kartais tokiu dalyku negalima rodyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Širdį net suspaudė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
gražus vaikas mielas labai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
taikliai, bet vistiek lochas tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
JDM striuke-Noriu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
jam maximum 4 metai... bet nemanau kad ir tiek yra...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
jatus koks varkšiukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Taip, dauguma pasikaria neistvere nesamoningu demo
Nuotraukos nėra
Sriegis 5792    
Patvirtinant demotyvacijas prioritetai suteikiami:

* Demotyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
* Motyvacijoms (pvz. 1, 2, 3).
* ĮDOMŪS, TAIKLŪS , ORGINALŪS PASTEBĖJIMAI(pvz. 1, 2, 3).
* Humoro jausmas, "aštrus protas", juodas humoras (pvz. 1, 2, 3).
Nuotraukos nėra
Rimtas_Diedukas 5792    
Koks berniokas :) demo tai tupa, nėra demotyvacijos, tik mintis užrašyta..
Grįžti į viršų