Mokykla - ji geriausiai išmoko po**uizmo

2011.11.25 putin
  • 505
28
dvejetas,statau, dvejeta,mokykla,pamoka,11, klase,4, klase,1, klase,7, klase







Nuotraukos nėra
Anonimas 3406    
7kl. Mokytoja: kur tavo vadovelis?! Klasiokas: siknoj bl! Mokytoja: 2!!!! Klasiokas: eikit nx!
Nuotraukos nėra
Anonimas 3406    
7kl. irgi būna px... Patirtis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4866    
#25 Koks skirtumas ar duosi mokytojui i galva ar ne?Ka jis ne zmogus? Negalima dauzyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
Laikai keičias, šiuolaikiniam pirmokui pasakyk kad dvoikę įstatei tai į dupce gausi ir dar pasiųs kur saulė nešviečia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
Jau kelinta karta ziuriu,visad prajuokina! Tikrai TIESA ir NOSTALGIJA ! :))
Lamkenustras 5283    
STATAU ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
Tas eik tu n* visada prajuokina ;D
Sal2te 5321    
Trūksta žymėse : eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
11 klasė kiek pavėluotai :D aš manau jau nuo 9 taip buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
#18 px, kad pažymius, o ne pažimius ;)))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
px kad nestato mokytoja pazimius.... o raso ;)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
dar viena nesmaone...kazin kelintoj klasej moderatorius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
So true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
EIk,bet vistiek,zudanti.Ypac kaip tikrai ir buvo. :D 7 klasei,paraso 2,nors ir tikrai kaltas buvai,ir klausi vos nerekdamas,"Uz ka?" :D Paremtas realiais faktais DEMO.^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
9kl jau siuncia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#9
rimtai, kokie prasčiokai DE kuria
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
statau- tai cia tiesiogiai is rusu kalbos versta.Rusiskai sakoma "pastate pazymi"
anonimas 5326    
koks skirtumas ar pradinėse rašo pažymius ar ne svarbiausia, kad demotyvacija juokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
Paskutiniai, kuriems pradinėse rašė pažymius yra dabartiniai trečiakursiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
kokiam cia kaime sako "Statau dvejeta"
dozeris 5326    
tik turetu buti prideta pasol nx :D geriau skambetu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
Kas tiesa tas ne melas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
Statau tokio zodziu nesako mokytojai o jau esu universitete ir pirmoje klaseje niekados nerase pazymiu tik "puiku" ir t.t
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
pastatau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
paskutini kart pasiunceu kiek atsmenu
kasiakas 5327    
#1 Papus ant stalo :)
Donaldukas. 5327    
As ir nesupratau.
SeToNaSS 5327    
Statau?
Grįžti į viršų