Kapinėse - daug duobių, Žveryne - taipogi. #1 Turėtum pastebėti :)
|
Anonimas
5730
Anonimas
5732
nesamoneee,.;D
Anonimas
5732
Kaiii nusisnekejo.:D
Anonimas
5732
Gyvenu zveryne ir nesijauciu kaip kapinese ! Nesuprantu sitos demotyvacijos!
Anonimas
5732
Kapinėse - daug duobių, Žveryne - taipogi. #1 Turėtum pastebėti :)
Anonimas
5733
#1 aš irgi nesuprantu :D paaiškinkit prašom, demo kūrėjau(a)
Anonimas
5733
kasdien vaziuoju, bet nesuprantu kodel tureciau jaustis kaip pro kapines ? :D
|

