nereali nuotrauka
Problema - Kai turi per didelį pasirinkimą
Anonimas
5406
Anonimas
5422
Ir vistiek jis apišiks mano mašiną...
Sadness
5815
geras sitas
Anonimas
5834
Koks dar sarkazmas? Šita demotyvacija ir yra apie gausias niujorkiečių apšikimo galimybes.
Anonimas
5834
#7 uz sarkazma i snuki duodama kaikur
Anonimas
5834
#5 tai ismincius jus ka zmones sarkazmo nesuprantat, viska uz tikra prijamat
Anonimas
5834
Bet vis gi mes Lietuviai norim , kad su mumis gražiai elktusi , pažiūrėkim kaip mes šnekam , ką darom . Siaubas ... Čia tiek daug komentarų su neigiamom emocijom, kad tik ką blogo pasakyt .
Anonimas
5834
Čia su potekste, gili mintis, o ne apšikimas. Na ir nemąstymas pas "imka". Graudu.
Anonimas
5834
Per dideli pasirinkima ka apsikti snd?
Anonimas
5835
paukstis leenks yra
Anonimas
5835
#1 nebesvaik.. :D
Anonimas
5835
Balandis uz mane geriau gyvena:/ nera teisybes...
|

