Daktarai - jie tvirtino, kad bus mergaitė...

2010.06.24 nemo
  • 107
69
daktarai,gimdymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nu jooo
is kur tokiose saitose tiek nesubrendeliu.
su savo bybikais
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5770    
ir visi vyrai kazkada buvo jauni 13 metu taip atrode svelniais vaikiskais veido bruozais , tas bieberis kai uzauks tikrai bus grazus baxuras pamatysit ;D
Nuotraukos nėra
dziuvyte 5770    
nu bet rimtai prie ko ce bieberis ? ;D visi vyrai kazkada buvo jauni balsai buvo ploni nes tik nuo kazkiek metu pradeda balsas storet taip kad patys stumiat ant savo vaikystes ;D daunai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
nepagaunu..........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#1 krc. : DDDD
Nuotraukos nėra
helldude 5818    
Mano tevai kai laukesi broliuko irgi buvo ispeti kad bus "mergaite", bet galu gale viskas isejo gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
1# :D nužudė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#1 OMFG :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
#1 zudikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
#1 nužudė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#1 Zudo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#55 Pritariu. ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#31 Nu jau čia tai paklausei. xD aišku, kad ne. :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
nemanau kad jam pasiseke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
blt ko jūs ant jo stumiat ? ką jis jum blt padarė,kad tjp stumiat????? pavydit kažko pasiekusiam vaikinukui.
graffitis 5840    
nu jo cia ziaurus fail butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Pirmas komentaras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
nuzude #24 . :D
Wawe 5840    
hibridas BYberis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
:D rekorda sumusiau del palaikymo ciuju ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#11 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
bieber she male O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
# žudikas..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
#1 Bieberis :D Žmogaus, tu mldc. :D****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
O Gime Bieber'is..;D xD
Pz kaip juokinga..;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Gruzas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Mldc 1# Bet ne Byberis o Jonas Bebras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
bieneris turi byby!
vikangel 5842    
Daktarai irgi klysta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
nežinau kelintą kartą pakartosiu, bet #1 taiklus buvo :D
kaip visad - komentarai kietesni už demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#1 nesveikai cia. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
priciom bieber tas.. vienuzodziu ;9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#33 o kas tas?
amusement 5842    
? xD cia tas pats kaip petro nznot ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
is tokyo hotel?
hoho 5842    
#29 Justin Bieber dainininkas mergaite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
kas tas bieberis? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#1 Nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#26 arba suveikė bandos jausmas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
24 komentarai ir visi dziaugiasi pirmu, itartina kazkaip :D stobaliai vienas ir tas pats cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Bieberis.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
nužudė su Bieberiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimin1s 5843    
Reiketu pakeist demo i
- Daktai sake, kad gims mergaite...
...o gime Bieber'is arba kaip nors panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#1 xD
kramtuske 5843    
Geras :D
Dvi 5843    
#1 spaudziu desine!
(50-69)
Grįžti į viršų