Counter Strike šūkis: - amžius nolifinimui ne riba

2010.08.05 09:43 povilasq
  • 12
8
bobute,counter,strike,sukis,riba,cs,srventer.lt







Nuotraukos nėra
salaga3 5373    
take that noob ,you suck unnninstall game!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
L2 visi sedi 24/7 o cs tiek niekas nesedi, nueikit trecia i koki serva, tuscia bus, nu nebent botai pajungti, ir nueikit l2 koki ts tai sedi ciuvai linksmai ten :D
Spameris 5800    
#4 Jo, rpg daug daugiau nolifina, aš tai išvis cs niekada nelošiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#4 kad zaidzia daugiau tai faktas, kad nolifina tai neimanoma pasakyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Kaip tik manau cs'o noliferiu daaaug maziau negu visokiu WOW ir kitokiu nesamoniu.
kasiakas 5800    
be nolifinimo nieko nezinai daugiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
bsq ne tuos mygtukus laiko
xgenas 5800    
lol:D as nelosiu ir nelosiu jokiu cs
Grįžti į viršų