take that noob ,you suck unnninstall game!
|
salaga3
5373
Anonimas
5541
L2 visi sedi 24/7 o cs tiek niekas nesedi, nueikit trecia i koki serva, tuscia bus, nu nebent botai pajungti, ir nueikit l2 koki ts tai sedi ciuvai linksmai ten :D
Spameris
5800
#4 Jo, rpg daug daugiau nolifina, aš tai išvis cs niekada nelošiau.
Anonimas
5800
#4 kad zaidzia daugiau tai faktas, kad nolifina tai neimanoma pasakyt
Anonimas
5800
Kaip tik manau cs'o noliferiu daaaug maziau negu visokiu WOW ir kitokiu nesamoniu.
kasiakas
5800
be nolifinimo nieko nezinai daugiau
Anonimas
5800
bsq ne tuos mygtukus laiko
xgenas
5800
lol:D as nelosiu ir nelosiu jokiu cs
|

