Dievas - egzistuoja

2010.03.25 pipezas
  • 264
39
god,dievas,clouds,weather,fuck,finger







Nuotraukos nėra
Anonimas 4688    
Dievą sugalvojo "tamsūs" žmonės, kurie pirmieji šioj žemėj regėjo ateivius. Bet jie buvo per daug "tamsūs" (neišsimoksline ir neprotingi), kad suvoktų jog tai ateiviai. O gal ir patys ateiviai norėjo, kad juos laikytų Dievais. KODĖL, PAGAL DAUGELĮ RELIGIJŲ, DIEVAI GYVENA DANGUJE, ARBA IŠ DANGAUS ATĖJO? TAI ATEIVIAI ! ! !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Kaip čia visi tą photošopą mato, taigi čia debesis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Dievo nera!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Man patinka kaip cia yra pasalintos medziu virsunes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Aš irgi tokį vaizdą mačiau, virš rimi Vilniuje. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Dievas egzituoja ?
O gal geriau sakyti, NEZINAU ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Esmė ne tai ,kad ps o tai, kad idėja gera ir tiek, reikėjo patiems su ps padaryt jeigu tokie žinovai...
Nuotraukos nėra
kamile 5810    

The God - exists
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
paprasiau Dievo, kad man pakeltu atlyginima... ir jis man dave zenkla....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
photoshop'as irgi...
chzarija 5890    
28 - tiksliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Krc komentarai nusipelno dar vienos demotyvacijos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
prastas darbas. Matosi kaip trinta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Photoshop
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
bbd cia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
OMG, photoshopas, kitą kartą rėkit 'one.lt', skirtumo nėra. Eikit į europos centrą, pašokinėkit, juk jūs tokie kieti, atskiriat kada naudojamas photošopas, o kada ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
GERAS;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Čia tai pzd XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
čia rmtj fotoshopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Vien iš nuotraukos matosi kad dievui px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
neturet ka veik, sedet ir laukt kol debesys danguj idomii susiformuos, tai nesamone Visi zino kad dievui px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
px, kad photoshopas, ai laik. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
as DUHASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, pz kaip as nesuprantu kad visi supranta kad cia ps aina sau koks as captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
PS cia ;]] nejaugi jei jus noretumet toki pagaut sedetumet kiauria diena lauke ir stebetumet dangu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Ohoho. Dievas fingerius mėto. : D
(žn kad ps, žinau)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Debilai jus visi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
aj sry nemaciau apacios xD jo, tikrai shopinta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
ne PS cia.. as praeitais metais maciau panashu xD
giedriuxxx 5936    
eik tu sau rimtai ziurekit PHOTOSHOPAS :D wisi rekia photoshopas o minties nepagauna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
#6 tu ir mldc ;) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
o vau, tikrai nepastebetum, kad cia PS, ir gan neprofesonaliai padaryta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
OMG OMG ce juk photoshopas :D as tikrai nezinojau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Lyg be jūsų nežinotume to :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
fotoshopas debilai cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Cia ne fhotoshopas svarbiausias, o mintis #1 , jei nesupranti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
#1 mldc ;) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Apsibliaukit,visi fotošopo asai-"oi,fotošopas" ir panašiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
wow nezinojom kad photoshopas aciu kad pasakiai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
fotoshops
Grįžti į viršų