Google pamiršo - Kad dar yra be bieberio ir Timberlake

2010.10.16 15:33 lemon
  • 8
11
eina, nx, bieberis,ciulpk, mano, buratina,justin, timberlake,bieberis, dx







Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
supistas lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
vaikai, susikurkit kokį juniorų demotyvacijų puslapį ir ten šūdus šnekėkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#9 ne bet ce yra kaip tradicija megt/mylet daininkus o nekest tai vps nepatinka tau jis tai nesiklausyk ir ignoruok kam cia dx ji vadint? blet protas tu, galvok ka darai..
Nuotraukos nėra
lemon 5732    
#8 o tu ji pazysti? :D
Nuotraukos nėra
lemon 5732    
#6 cia jau tik fanam reikia vazuot pas psihiatrus ir gyditis liga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#5 priciom cia ta ausis? gydikis nx
Nuotraukos nėra
lemon 5732    
#4 Turbut ausis apkurto nuo jo dainu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
krv, lemon tu nx daune blet paskutinis, dar nors zodi savo supistuose zymuose pasakysi bloga ant bieberiuko, nx nuzudysiu blt tokius kart
Nuotraukos nėra
lemon 5732    
Cia galba jej nematai eina apie bieberi.
kiki17 5732    
seniau jauciu vien mesdavo timberleika dabat tik bebieri :D
nors cia tas metimas priklauso nuo to ko zmones daugiau iesko, nu tai aisku
piratas34 5732    
o tu pamiršai Marcinkevičių ir Ragauskaitę.
Grįžti į viršų