aš tai nesuprantu tokių žmonių, kurie iš karto eina duot į dantis žmogui, kuris prie jų simpatijos priėjo pakalbėt. Juk ant kaktos neparašyta, kad jis ar ji yra užimtas/a. :) be to, jei santykiuose viskas tvarkoj, tai asmuo, prie kurio priėjo ir kalbino, gali tiesiog pasakyt,, kad pažintys nedomina ir vsio, jokių problemų. Bet jei jau matai, kad pokalbis vyksta, tai reikia susirūpinti ar iš viso su reikiamu žmogum esi ir jis tave myli. :)
Tas jausmas - kai tavo simpatiją kažkoks lochas čėšina...
Anonimas
4750
Anonimas
4751
durk nx y nosi gaidziui,o jei nori pasuk man atleksiu ir isvesiu :)
Anonimas
4751
#5 nagi zmogau, kokias tu pievas rasai? :)
coliuke_
4751
#5 Chill.
Anonimas
4751
#4 Nereik cia tu asaru
coliuke_
4751
#3 Kas tau per problemos? Atėjo laikai, kai nė komentaro negalėsiu parašyt? Sako reikalų žiūrėk.
Anonimas
4751
#2 o kas prabilo apie santykius ir meile :D
coliuke_
4751
Cry me a river. Tu žinai, kad tau ji patinka, bet nepasakai. Nereikia taip daryti, loche.
Anonimas
4752
Is kur zinai, kad loxas :D, gal tu loxas kitiems.
|

