Kažkodėl jaučiuosi labiau bernas xD
Vaikinai - Patys paprasčiausi sutvėrimai
Anonimas
4862
Emma11956
4988
Tai aš tipo prisiskiriu prie bernų dėl to, kad mieliau renkuosi patogesnę ir talpesnę kuprinę nei milijonus nepatogių rankinių krepšių ir panašių nesąmonių kur niekas netelpa ir dar nepatogu nešiotis? Nu jūsų ir logika...
Anonimas
5117
#15 O kas negerai? Aš visada į parduotuvę vaikštau su kuprine, patogiau nešti plastmasinius butelius
Anonimas
5121
Cystai ! :D
Spartasaurus
5189
kur Kaune papludimys ? :D
Anonimas
5191
Tai tik dar vienas irodymas, kad vaikinai taupesni uz merginas :))
Anonimas
5191
yra, puse draugiu dali islaidu skiria vyram islaikyt, nes tie nieko nevekia.
hyperpacas
5192
#18 ar yra kitokiu?
Anonimas
5192
#16 tai tik tokie kaip tu ir gali susirast tokias, kurios "draugauja" tik uz pinigus :D
Anonimas
5192
cia mergos duxes ne bahurai paprasti
hyperpacas
5192
#14 tai kai ant tokiu kaip tu dvi algos per menesi iseina is kur mes turesim;(
Anonimas
5193
i parduotuve su kuprine? :D neteko tokiu sposu matyt.
Anonimas
5193
ka darysi, patys kalti, kad pinigu uztenka tik ant vienos Nike ar Adidas kuprines.
Anonimas
5193
Pasirodo as bx :D
Anonimas
5193
ZJBS as bernas ir bernai kieciausi
Anonimas
5193
nuo sios demotyvacijos as bernas, cool :D
Anonimas
5193
tai as beveik mergina :D tusas-nk,papludimys-sportinis krepsys,parduotuve-maisas,mokykla-kuprine,atostogos-krepsys,kelione-krepsys :P
Anonimas
5193
nemegstu nike
Anonimas
5193
'nereikia' :D
Anonimas
5193
Nuo kada tusams nereikia kuprines? O kur gerimus nesite? Man ant ranku netilps...
hyperpacas
5193
#5 ir tu cool?
Anonimas
5193
tai as tada bx? xD
hyperpacas
5193
#3 cOOl
Anonimas
5193
as kaip bx ;D
hyperpacas
5193
jo eina jos visos iskyrus viena:D
Anonimas
5193
aisku, eina jos nx
|

