Ai joa beto ir BoB'a musu myliu :P
Gaila, - kad gera muzika mirė tada, kai dar nesupratau, kas yra muzika
Anonimas
5194
Anonimas
5194
hhaha ; DD px man vapse ant jusu tu nauju repu as straight 2pac visad klausysiu ir klausysiu because thug 4 life , thug 4 life high till i daaay straight nigga ha!
anonimas
5194
geros muzikos vis dar yra tik ji nėra tokia populiari
ReBorN
5194
#6 Dar viena auka, nesuprantanti tikro repo, kuris nėra apie pinigus namus ir kekšes... R.I.P. Pac <3
Anonimas
5194
2pac+2pac+pac= 6pac
Anonimas
5194
#6 2pac muzika šudina? Tai jei taip eik pasiklausyk Visokių one directio,n Jb gal bus geriau (:
Anonimas
5194
#6 Tu pabandyk i zodzius isiklausyt, tada snekek
Anonimas
5194
Gera muzika nemire, tiesiog blogai ieskote.
Anonimas
5194
tas jusu tupac kazkoks isgarsejas repuojantis kaip ir kiekvienas sumautas reperis, sudinesnes muzikos gyvenime negirdejau
Ignassin
5194
Viskas kas gerai- tas nemiršta ;)
Anonimas
5194
______________________________________________________________________________________Vaiku zona
Anonimas
5194
perdedat, jaunuoliai
Anonimas
5194
kas sudai, tas ne myzalai
gonzalesas7423
5195
kas tiesa tas ne melas
|

