Nėra nei gėrio, nei blogio... - Yra tik žmogus...

2010.05.10 jonaslt1
  • 145
12
geris,blogis,zmogus







DeiiMou 5860    
Tikra tiesa... ; ]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Čia modernistų ar simbolistų idėja , ar kažkas pan ? Bet idėja gera . :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Gamtoje nėra nei gėrio, nei blogio, yra tik žmogus.

Bet vistiek čia labai geras!!
jonaslt1 5886    
paveiksliuko normaliam dydyje neturiu bet va nuoroda: th07.deviantart.com/fs45/300W/f/2009/139/b/9/Good_vs__Evil_by_Sugargrl14.jpg
Nuotraukos nėra
Viki 5887    
Gal turit kas šį paveiksliuką normaliam dydije, kad galėtu jį vietoj wallpaper'io naudot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
jep. tiesa tai tiesa... ir yet... kiek su visokiais religingais clownais kalbesi, vistiek viska skirstys i halal ir haram ;]
Mjking 5887    
2.Nera nei gerio nei blogio nes nelygu is kurios puses pazvelgsi.
Zararakas 5887    
Labai gražus paveikslėlis, gal gali nuorada iš kur gavai pamest?
jonaslt1 5887    
aciu uz gerus zodzius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Super!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
paaiskinkit
Kristea 5888    
Va čia tiesa :)
Grįžti į viršų