Fengšui - Pagal kompiuterastus

2013.11.08 ne2rnas
  • 31
9
fengsui,kompiuterastai,baldu, isdestymas






kamstelis 4612    
Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4612    
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
Galit paaiskint ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4613    
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956 4614    
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
Grįžti į viršų