#14 rihanna ;*
|
Anonimas
5547
Anonimas
5548
Bl, autoriau, išmok bent rašyt, jei jau rašai tokias nesamones.. Rihanna, o ne Rihhana......
Anonimas
5549
nekomentuokit... paskui žvaigždžių liga susirgs...
Anonimas
5552
pz koke ziauri is saves mergina(ar vaikinas) tyciojasi, taip save sudirbti ne kiekvienas gali xD
Anonimas
5556
bet tokiu zaiuru tikraj nebutu
Anonimas
5556
Manau geriausia butu kiekvienam ziureti saves...Nes kiekvieno video gali papult i neta ir dar ziauresni..
Anonimas
5556
Ką nesimato,kad mergina,jeigu tu skundiesi blogu regėjimu,tai įsigyk akinius.Ir galų gale mastykit ką rašot,nes manau,jeigu įkeltų jūsų vaizdo įrašą jums nežinant ir rastumet tokius komentarus tikrai būtų ne malonu.
Anonimas
5558
dar cia visokie gaidziai varo..
Anonimas
5558
krc trinkit ta suda
Anonimas
5565
ir dainuoja ypac ,, im perferkly top girl" ;D
Anonimas
5566
nu as nezinau atrodo ir ta ir ta turiu :?
Anonimas
5566
čia mergina?
Anonimas
5566
laba diena cia gabana gyvenu lietuvoj vilniu zirmunuose tuskulenuose visi kas nori susypazint raskit mane labaj lauskiu ir as parodziau dar ne viska kitas koncertas bus pirma vasaros diena paselsim mazuliai ;****
Anonimas
5566
Reikejo man aborta daryt..Kale :/
|

