Atvirumas - juk už jį negali negali pykti

2011.01.06 AsLukas
  • 661
56
atviruma,automobiliai







Geras_Iksas 4848    
negali negali negali
Smiler 5210    
#17 Ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#52 dar viena kause :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
idomu ar dar yra ir kiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
#51 Kad cia pats nusisnekejai jinai viska gerai ten pasake juk skelbimuose nera raudonu apvadu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
#20 bet tu tai blondine per visus galus, i mokykla pradek vaiksciot gal proto gausi bent biski
Nuotraukos nėra
Anonimas 5646    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
wow momentu cia taip moket reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Su momentu priklijavau px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
ramus toks..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Ypatybės: [moment'u priklijuotas] stoglangis
Vyncas 5649    
45# Perskaiciau "Cj melynas buvo.." : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Gal verta toki nusipirkt ,ciuju myletas ir priziuretas auto buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#17 kietuolis :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
sitas geras. uzskaitau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#17 Tavo komentaras nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
cia zmones sarkazmo nesupranta totaliai... :D #17
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Tikrai, kad prajuokino... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#17 You rock
Chimera. 5650    
#17 Pralinksminai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#17 patrolino ir visi uzsikabino uz jo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#17 Captain Obviuos Strikes again!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Gal ir juokinga, bet eilinis runkelizmas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Čia vieni ant kitų stūmia tik, baikit žmonės. Nemačiau turbūt nei vienos demotyvacijos kur komentaruose vienas ant kito nevarytų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Vožtuvų 10, o cilindrų 4? :D
OoS 5651    
#30 Klysti, transmisija yra skirstoma į automatinę ir mechaninę. Pagal apibrėžimą tai yra įrenginių visuma, skirta perduoti variklio jėga į ratus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
??? Transmisijos tipas yra priekiniai, galiniai arba 4WD ,o mechanai,automatai ar semi auto yra pavaru dezes tipai :) ateiciai zinok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#28 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Parduodu audi 80 arba keiciu i darba lietuvoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
kai prikolistas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
kaip cia taip, transmisios tipas: priekiniai varantys. Transmisija taigi pavoros automatines ar rankines. Ar as klystu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#23 :D Nuzude ta vieta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#17 Thanks, Mr Obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
kuro saunaudos 10lt 47 km >D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#21 Plastmasės ant ratų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
o kas yra "kalpokai"? ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#17 soo? jis padarytas tam, kad atkreiptum dėmesį į komentarą. koks skirtumas su kokia programa? liurbis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#17 Jo jo ... Cia tas apvadas visu svarbiausia .. Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#17 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Matos kad su paintu padarytas tas raudonas apvadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
kausai koks skirtumas fotoshopas ar ne uztad zjbs atrodo, prikolas. nepatinka neziurek o tuo labiau nekomentuok!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Kuro sąnaudos: už 10lt 47km ;D
Nuotraukos nėra
Bambuks 5651    
Jus blemba i paveiksliuka ziurit ir sakot kad "nejuokinga" ir pan., tigi nejuokingume esme, o demotyvacijoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Kietas verslininkas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
geras pravazumas. :D
gretagreat28 5651    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#2 fotošopo tikrai nereikia, kad taip padaryti :) ir tu gali įdėti tokį pat nejuokingą skelbimą, nufotkinti ir įmesti čia,daug darbo tikrai nereikės :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
miau ~ prasiskalauk galvą, nes jau net nejuokinga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
blt jus durniai... joks cia fotosopas, paprasciausiai kazkas ant prikolo imete skelbima poto cia taspats zmogus imete, nes pasirode labai juokinga....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
noreciau kad mirtu tie kurie ant kiekvienos nuotraukos rekia kad fotoshopas. MUM GILIAI PX ar cia fotoshopas ar ne,
(50-56)
Grįžti į viršų