Kartais - iš vaikystės lieka tik tiek...

2010.12.19 chiciux
  • 65
17
vaikai,animacija,vaikyste



Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
turejau galvoj #14 ir #15
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
#14 ir #14 nieko jus nesuprantat. o del to kad nesuprantat, tai ir galojat, kad apgailetina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Wtf?! Apgailetina demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
nieko ipatingo... :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
istikruju uz sirdies net pagrebe prisiminiau kaip pas mociute ziurejau ;) Mmm ... kaip noreciau grazynt laika atgal ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
net nepajutau, kaip nusižiovavau ir padėjau galvą ant stalo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Spakojnoj noci dieti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#6, maziau zaisk L2 (jus nesuprasit, bet jis supras, ka pasakyt norejau)
zvp 5667    
;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Lieptų rinktis ką norėčiau kad mano vaikai žiūrėtų - nedvejodamas pasirinkčiau šį variantą. Taip, nostalgija, nes tada bent jau multikai vaikams būdavo normalūs - ne kaip db kokie apsirūkę teletabiai, ar maniakai happy three friends.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#6 That's why you're all yellow
noob.saibot 5667    
i masturbate to this video :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Nice one! :) Miegot uzsimaniau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
anxciau taip neimdavo miegas kaip dabar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
NOSTALGIJA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
NE KARTAIS O VISADA
TROLOLO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Sojuz multfilm :) O ne visokie brainfuckeriai kaip naruto suduto..
Grįžti į viršų