Pabandom ryt tai padaryt.:D
Skaudžiausia tiesa: - viso pasaulio alaus neišgersi.
Anonimas
4937
Anonimas
5319
kolekcija:D:D
Anonimas
5508
pasibaigs jau irodyta 2026
Anonimas
5710
ACIU DIEVUJ JIS NIEKaDA NESIBAIGS ;Dp
Anonimas
5716
jeigu viso pasaulio alaus po viena isgert tai per savaite iveikciau :D
Anonimas
5718
Bet padandyti verta ;)
Anonimas
5718
alus... ant kampo gi matos skarbos :D
Anonimas
5718
cia ne alus, o alyvos masinoms, ot idiotai :)
numeriukasz
5718
čia jaučiu visokio alaus po 1 vnt yra... gerčiau pusę metų...
Faustino
5718
Ir neįpirksi
Dovi..
5719
ir kuom tai skaudu? krc, nesamone.
Anonimas
5719
#11 Mėginam!!! ;D
Anonimas
5719
verksiu ;///
gretagreat28
5719
#12 :D
Anonimas
5719
vienas gal ir ne, bet.../<think>/ nu ta proga isgerkim ! ;D
Anonimas
5719
Ta proga ir isgerkim!
Anonimas
5719
Viso pasaulio alaus neisgersi , bet pameginti galima :D
Anonimas
5719
O jei isgersi? kas tada ;(((
Anonimas
5719
Bet stengtis reikia !
Ex02r
5719
nerandu lietuvisko alaus :(
Rocknroll
5719
Cia matau pora kuriu esu ragaves
Anonimas
5719
atsigerus kai kuriu alaus rusiu apima apmaudas, nes reikia isbaigti skardine, nes uz ja sumokejai
Anonimas
5719
krc :D
Anonimas
5719
All of you want to shut up ;)
Anonimas
5719
#2 u want to win?
Anonimas
5720
You want to bet?
|

