#10 Pasigyrė jis mat, švyturio ekstra geriantis :D 20 bokalų myžalo be problemų, ane? :D
AKCIJA - ar atsirastų drąsuolių?
Anonimas
4975
Anonimas
5198
Su naujais marškiniais ir be pinigų.
Anonimas
5609
Pabusk kazkur grovy, su naujais marskiniais!
Anonimas
5610
O tai ne :D
Anonimas
5612
Mano megstamiausias Kalnapilis :D tai aisq kad sutikciau :D
NandP
5612
Jegu paskelbtu, kad isgerus 15 bokalu nereikes uz alu moketi tai atsirastu ir tikrai ne vienas xD, o marskineliai nelabai ko verti .
Jurijus
5613
Jei pilstomas alus, t.y iš baro, tai laisvai. Jei iš butelių/skardinių, tai sunkiau. Bet jei namie šiltai sėdi ir neskubėdamas su kompanija geri, tai irgi nėra sunku :)
Anonimas
5613
Matos kokie lietuwiai esat cia 15 bokalu per vakara svyturio ekstra i trasa laiswai jai ne 20 ;D
Anonimas
5614
man nuo dvieju bonku jau orentacija ir liezuvis svaigsta. uztat shnapsas neveikia kol neperlauziu 0.7 ribos:)
Anonimas
5614
#5 cia tu alie piena kalbejai, ane?
Anonimas
5614
speju duoda kokio 9laipsniu tai nieks neisgertu ir nesigiria cia tegul. Reik uzkandos
mea
5614
mielai :)
Anonimas
5614
10 esu isgeras, bet po to myzau puse dienos..
Anonimas
5614
marskineliai su misraine 3D +kvapas
Absurd
5614
tik ne kalnapilio...
Anonimas
5640
Marškinėliai su savitu kvapu ir savitom spalvom :D
|

