Jaunimas - irgi sugeba linksmintis be alkoholio

2010.04.30 catarsis
  • 257
52
jaunimas,mustynes,alkoholis,linksmybes







Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
#51 Iš kurio Lietuvos miesto būsi? Oh wait, Lietuvoj šitaip elgiasi tik prigėrę - blaivi vaikšto nuleidę galvas, kad tik niekas neužkalbintų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5200    
ten kur as gyvenu siuo metu sitokios linksmybes labai ispopulerejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5200    
#46 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#46 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ ░░░█████████████████████████████████████████░░░░░██░░ ░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ ░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░████████████████████████████████░░░░██░░ █░░░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓▓░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░█░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░██░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░██████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

:D
NeedFeed 5790    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
jumping tu nx is cia :D
Auriss 5825    
Blt galvojau cia jump'ina ar kazka panashaus ;D Ziuriu rasborkinasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ ░░░█████████████████████████████████████████░░░░░██░░ ░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ ░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░████████████████████████████████░░░░██░░ █░░░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓▓░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░█░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░██░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░██████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
nepjauk grybo cia vadinasi aiskinimasis kas rimtesnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
I tokias riausias eina ir blaivus zmones. Cia greiciausiai futbolo grupuociu mustynes ir tiek. Nieko ipatingo :)
Karole 5835    
#40 (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
tiesa sakant i tokias riauses blaivi zmones irgi neina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
o ka is viso reikia aiskintis civilizuotai, o ka mustynem? xD nes man tai vienodai sviecia, tik kad butu vienas pries viena be ginklu ir ne be reikalo xD o siaip tai su zmonem kuriais neina zmoniu kalba konors issiaiskint as isvis neiciau aiskintis, nebent reiktu koki nors gera zmogu apgint (o siuo atveju as nesu geras zmogus, tai saves gint lyg ir neiseina, belieka begt ir mano subine man veliau padekos) xD
Corleone 5872    
#30 Sutinku.
..Buta cia ir alkoholio ;)
Corleone 5872    
#30 +5
..Buta cia ir alkoholio ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Va cia tai linksmybes;D
Vyncas 5894    
Dar vienas XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
As Kotletas.
chzarija 5895    
tai kad buteliu nesimato nuotraukoje dar nereiskia kad jie blaivi
Vyncas 5895    
Tiesiog žiauriai -.-"
Apelsinas 5895    
Ištrinkit, nes tik vaizdą gadina top savaičių.
R.V. 5895    
#21, ne viska galima issiaiskint civilizuotai
Vyncas 5896    
Ne į temą šitas sav. demotyvacija? Fail.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
jis kebabas 0.0 / seip tiesa tox jau jaunimas ^.^
Souper 5897    
neskirciau
savaites demotyvacija

Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Aš kebabas :D
Nuotraukos nėra
cigo 5898    
xD cia levai parasyta demotyvacija!!!
turetu buti tjp :
Jaunimas
Be alkoholio neapseina.
.... nes tokie dalykai ir nuo to prasideda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Cia kaip matau gaidziu pestynes, bet as visada uz futbolo ar krepsinio fanus, kurie aiskinasi santykius kumsciais. pats esu fanas ir nekarta dalyvavau masinese mustynese... tikrai nesigailejau... zjbs demotyvacija... tik paveiksliukas netinkamas parinktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
cia savaites demo... debilizmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
apsisikeliai, krc tegu valina karate ar ko pns lankyt nervuoja tokie
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
tos mustynes tai tik proto trukumas nemokant issiaiskinti visko civilizuotai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Dabar savaite laiko sita nesamone stoves desinej pusej puslapio...
Sania 5898    
Savaites? Pfff Nesamone
sueis 5899    
netinka visai prie savaitinių
DeZaVu 5899    
Visiskai nevertas savaites demotyvacijos titulo.
Alchemikas 5899    
neskirciau savates demotyvacija sito..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
pas vienus atejo ,kitus pamirso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
#13 vienus evoliucija paliete kitiems evoliucija kumsciu trenke i veida ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
debilai jūs visi, kuriems muštynės be reikalo patinka. taip sakant evoliucija vienus palietė, o kiti beždžionėmis liko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Jeigu mustynes be peiliu, teleskopkiu ir kitu panasiu irankiu, turiu omeny, jeigu mustynes tik kumsciais, tada visai linksma, jeigu jau ir gauni i liuli, tai baisiausia kas gali nutikt, nosis sulauzyta. Kumsciais uzmust sunku butu. Vat jeigu jau su ginklais, tai gali baigtis liudnai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Cia sita fotke gal is vido istraukta? Nes kazkur matyta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#5 nori issikrauti tokiam, nueik i rytas, zalgiris ar sakalai ultras, manau, jie tau suorganizuos toki renginuka.
#6 priklauso del ko kovoji, galima ir 10 x 10 ar 50 x 50 ... skirtumo nera, svarbu jog abi puses butu patenkintos pries tai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
patikek nebutina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
deja butina....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
taip. net kartais nebutina kraujo praliet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
nesamone, as manau jei nori kazka issiaiskint, tai tai reikia daryt vienas ant vieno,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
noreciau issikraut tokiam.. nors tai ir yra visiskai neprotinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
žiauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Kas?
(50-52)
Grįžti į viršų