gerai kad nieks dureliu neatidare masinos tuose kamsciuose
|
Anonimas
5532
Anonimas
5532
#5 geriau nedaryti klaidų.. tai yra labai ekstremalu lekiot per tokį eismą, o ten kur ekstremalumas ten mirties ne už kalnų.. juk "britvininkų" niekas neliepa sėst ant britvos ir skriet miestu.. tai yra jų pasirinkimas, jų valia, jų pomėgis.. :)
Anonimas
5532
speju jei padaro klaida, tai paskui atvziuoja gaisrininkai nuplauna balute o tevam 2 siuksliu maisiukuose pristato ;) gal ir faina baigtis :)
Gedas666
5532
po tokio adrenalino tave uzdaram karste laidotu
Anonimas
5532
kiekvieną "narkotiką" vartodamas rizikuoji savo sveikatos gerovę. Šiuo atveju gyvybę.
zilwis777
5532
Ištiskusios smegenys ant asfalto...
Anonimas
5532
Įjungęs "dievo" rėžimą.
|

