#16 captain obvious
-Jis parašė BE SMAILŲ. - -Taaaip, tai jau tikrai rimta..
Anonimas
5463
puukis4
5559
#15 smile - šypsena . sms`e smile yra šitie " :D :P :* :) :{ :} :( ;( " ir t.t
Anonimas
5559
kas tas smailas wps
Auch
5559
jeigu žmogus visada rašo su smailais ir staiga gauni iš jo rimtą sms be jų, tuomet tai aišku.. nuo pačio žmogaus rašymo būdo priklauso
Anonimas
5559
jo ir tada neuspranti ar jau uzpisai zmogu ar jis seip taip parase ;D
Anonimas
5560
Rimciau kai be smailu paraso ji :D
Anonimas
5560
Buvo man panašiai. Rašiau be smailų ir draugė supyko ant manęs. Bitch. :)
Anonimas
5560
#5 aciu labai. pazadinai sese dabar reks.
Anonimas
5560
Kazkada taip rasiau atrase kur smailas? :D
Teenagor
5560
pz, rimtai, taip ir būna :D ;o!! ++++
sima48
5560
#5 BLET KO CIA REKI GAL EIK NERVUS PASIGYDYT
Anonimas
5560
[b]#5[/b] nerek debile!
pinkisirmakaule
5560
KAIP IR SU CAPSLOCKU KAI RASAI ATRODO KAD REKI
sima48
5560
jo be smailu jei kas paraso tj baisu net pasidaro
Anonimas
5560
Bent jau aš labai nemėgstu žinučių be šypsenėlių :)
Nesa
5560
Nebūtinai. Tiesiog būna tokių kurie ir nededa smailų. :)
Tipo
5560
Rimčiau ir nebūna
|

