;D
|
Lijanelea911
5776
Anonimas
5787
bet tokios nera
GeeGee
5788
kopija! jau buvo toks "o manem kad gims mergaite" veliau pats pirmas komentaras "o gime byberis". as tiksliai nepamenu ar taip, bet vistiek kopija
Anonimas
5792
niekas cia nekopijuota
Anonimas
5793
nukopijuotas komentaras ir demo
Anonimas
5793
pats tu apgailetinas ,nieko niekur as nekopijavau
Anonimas
5793
nukopijavo komentarą ir padarė demo, apgailėtina
Anonimas
5794
Beeelekas :D !
p0rtugalas
5798
hehe. Teisybe ;D
Anonimas
5798
Geras ;D
Anonimas
5798
#9 tame ir esme kad suklydo ;D
Anonimas
5799
Mmm, pavydžiu Bieber'iui tokio kambario ... ;D
Anonimas
5799
Nedidelis ir skirtumas,ar mergaite,ar Bieberis
Anonimas
5800
Bet rimtai pagrįskit ;] mūtu malonu išgirst .
gretagreat28
5800
Reikejo rasyt: sake kad gims berniukas :D
Anonimas
5800
sunki vaikystė, daug rožinės spalvos ir augintinis - jorkšyro terjeras...
Anonimas
5800
Uzpiso tas bieberis, visur tik ji prikisinejat, matyt #2 tau jis patinka..
Anonimas
5800
Nesamone...
|

