Nuzude ranka is vyro gerkles einanti. :D
Žodis - dažnai skaudesnis už smūgį
Betrixx
5655
noob.saibot
5656
ahahah sudas susidegink ziurke ;D
svetkis
5658
Negali o yra.
Anonimas
5658
Nu ir foto...
Anonimas
5659
#5 #6 tai pagal jus geriau būt kiekvieną dieną mušamam nei pavadintam kaip nors? :)
Anonimas
5659
#4 , #5 . tai pagal jus geriau būt kiekvieną dieną mušamam nei pavadintam kaip nors? :)
Anonimas
5660
Sita pana kuri ikele sia "demotyvacija" komentuoja kitas demo taip- "cia sudas ne demo" ir pan ,o kad pati suda deda tai nejaucia
Anonimas
5660
dar žiūrint koks žodis ir koks smūgis. Jei lygintume tarkim tokius dalykus, kaip kad mylimojo žaismingas pliaukštelėjimas per užpakalį, ir žiaurus stačiokiškas įžeidimas, tai žinoma, kad žodis skaudesnis. Bet askritai kalbant, tai turbūt šitaip (kad žodis skaudesnis už smūgį) mano tik tie, kurie nėra rimtai gavę ;)
Anonimas
5661
#4 ant taves stumia visi kas tave pazista, tu jautiesi beviltiskai, nori zudytis, mes akmeni jiem visiem labiau skaudes...
Anonimas
5661
#4 Facepalm
Anonimas
5661
ane? aš mesiu į tave akmenį, o tu įžeisk mane. pažiūrėsim kuriam labiau skaudės :)
Anonimas
5661
duhai
Anonimas
5661
buvo
kiki17
5661
buvo blt prie geriausiu nx vogiat ir kopinat tas pacias
|

