PATALPINTI

Žmogus yra vienintelė būtybė - Atsisakanti būti tokia, kokia yra.

2011.04.30 Slaptass
  • 134
25
Žmogus yra vienintelė būtybė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Nuotraukos nėra
mecha 5221    
Paskui randa archeologai tokias butybes ir galvoja, kad ateiviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
#14 fag

#16 maladiec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
#14 ką dar gero dievas sukūrė? labai jau čia įdomi tikybos pamokėlė:D kaip ten bebūtų, kaip sakei, žmogus yra protinga būtybė, todėl ir turi pasirinkimo teisę ne tik išvaizdos, bet ir visų kitų gyvenimo atvejų atžvilgiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Bliamba, kokie jūs visi apgailėtini su tais savo stumimais. Koks jūsų reikalas kas kaip atrodo? Ji tūkstantį kartų įdomesnė negu jūs visi čia stumiantys.
Geriau mokykitės tolerancijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
fe..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Nice tits.

Oh wait...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
oo,sexi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Hahaha, visi tik stumia, o man tai visai patraukli moteris atrodo...
Teenagor 5532    
sick.... O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
#12 Gyvūnai žmonėms nėra rodiklis. Dievas sukūrė žmones pagal save ir padarė juos protingus su siela ir dvasia, kad valdytų Žemę. O gyvūnai yra viso labo kūnai, kurie turi tarnauti žmogui. Gyvūnų emocionalumas negali būti prilygintas sielos buvimui juose, kaip tai daro gyvūnų mylėtojai ir moksliškai nulinčiuotos teorijos (Darvino) propaguotojai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Na, nevisai... pasidomekit gyvunu pasauliu, nustebsit.
Vidman4iokas 5532    
Net maišas ant galvos nepadėtų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Satanistė.. taip atrodyti gal tik velnio apsėsti žmonės.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Nieko, po to operacijos, sugrizus protui, kainuoja penkiagubai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Man tai atrodo kad cia issisaipymas ir saves negerbimas saves toks koks gimei.
Jokio grozio tokiuose dalykuose neyzvelgiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
koks jums skirtumas kaip zmogus kurio jus nepazystat ir niekada nesutiksit atrodo. Bl nejusu reikalas. Jei jai patinka tai man px gali nors uodega dar pasidaryt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Ačiū. Dabar nemiegosiu naktį. ;)
Kotrynak 5533    
#4 Tiksliai
2pac 5533    
Keista labai jos vizija .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Zmogus dar turbut vienintele butybe, kuriai sitaip rupi svetimu zmoniu gyvenimo detales...
Bellezza 5533    
#1 O neskaitei, kad ji maža būdama patyrė fizinį ir seksualinį smurtą? Tie pedofilai ir skriaudėjai yra šlykštūs žmonės. O ji ragus įsistačius tam, kad ragai pagal ją yra stiprybės simbolis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
vemti vercia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Skaičiau, kad šita tikrų ragų ir ilčių implantus įsidėjus. Šlykšti boba.
Grįžti į viršų