PATALPINTI

Žmogus susirgęs vėžiu, prarado viltį - Ir pradėjo tikėti Dievu.Dėl stipraus tikėjimo metė vaistus ir po pusmečio numirė

2011.08.04 demotyvass
  • 30
12
Žmogus susirgęs vėžiu, prarado viltį







Nuotraukos nėra
Anonimas 5289    
Tikras tikintis tikes Dievu visada, net kada gerai, padekos uz tai, o ne tada kai jau greit pabaiga ir mat griebiasi paskutinio siaudo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
bla bla bla, čia juk ne demotyvacija. Paveiksliukas su mintim is filmo. Kaip užknisa!
Nuotraukos nėra
werer 5437    
kvailumo neisgydisi, paskaityk sventaji rasta ir parodyk kur tableciu neleidzia gert
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
cia stopudovai sukure demotyvacija pagal viesbutis babilonas sios savaites serija ane ;D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Jus nesuprantat ka reiskia tiket Dievu ar but religingu, ir tik kuriat nesamoningas demo...
Rocknroll 5437    
bla bla bla susideginkit tikintieji.Savim reikia tiket savim o ne kazkuo paranojikai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Mažiau Babilono žiūrim. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
maldos niekam nepadejo
OgisBeTarakonu 5437    
#3 Jeigu tu dievas, tai aš tada geriau būsiu ateistas
Nuotraukos nėra
JancukasR 5437    
SAVIMI JAM REIKEJO TIKETi, NES JIS PATS DIEVAS, KAIP IR KIEKVIENAS IS MUSU.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
Whatnaa - manrods iš 'Hotel Babylon' :D
whatnaa 5437    
hm, kad ne pats sugalvojai, tai tikrai. Iš kur perrašei? :D
Grįžti į viršų