:D
Žmogus kaip ledkalnis - Visi pastebi tik 10%, o 90% niekas nemato
Anonimas
5478
kaip taip eina nx negali buti pzdc niekada nepagalvociau pzdc Autoriau tu atverei man akys Dekui!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5480
aha, nebloga laida :)
Anonimas
5481
If you realy knew me xD
Anonimas
5481
KVIESKIT NARA! ISTIRSIM LETKALNI!
Anonimas
5483
#3, išmok rašyti :D 'varkšai' :D užuojauta Tau :))
Anonimas
5483
Oj peza, oj peza... Aha, taip, jus visi labai gilus zmones, jum labai nepatinka, kad visi kiti sprendzia apie jus is jusu isvaizdos, bet jus tiek daug turit parodyt, ko nesimato! Varksai jus! Uzuojauta! Jei zmogus butu kaip ledkalnis, tai jus pluduriuotumet skystoj mesoj.
Anonimas
5483
Kažkokioj knygoj šitas posakis buvo.
Anonimas
5483
Paverk, paverk...ka*e
|

