PATALPINTI

Žiūrint "Titaniką" arba - apsiverki arba užmiegi

2011.03.12 02:30 Auugis
  • 129
30
gaila, kubiliaus, nebuvo, titanike







Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
O trečio pasirinkimo nebus? ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Zymes ;Da
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
arba ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
arba tiesog paziuri visa ir uzmiegi , nesuprantu ko ten vert per ta titanika : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Arba neziuri iswiso.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Bleh uzmigau T.T
Nuotraukos nėra
Katanelis 5582    
arbaaa zvengi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Žliumbiau belekaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#4 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
A vakar titanika rode??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Vakar nei taip nei taip :D
9gag 5583    
Dėl žymių- logikos neatitinka net, kadangi labai 'gerbiamas' kubilius gal net nebuvo mamos planuojamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Nei užmigau, nei apsiverkiau..
Blemba, tik koks įvykis, iškart demo kuria; tik kokį filmą parodo, irgi tuoj demo atsidurs čia. Čia net ne demotyvacija, bl.
Vienintelis geras dalykas - žymės..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Žymės geriausios :D visiškai sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
užmiegu ;D
liau-liau 5583    
...ir tada visi komentuoja ar užmigo ar apsiverkė..
Jūs galvojat,tai kam nors įdomu?? abejoju..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Nežiūrėjau. Miegojau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
taip gavos, jog uzmigau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
nei miegojau, nei verkiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Nu jo užmigau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#4 prikolini :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#5 respektuxxx ;D
bet as poto titanika visgi ysijungiau ;D
slaputia 5583    
Kaip visada- turejau vilties, kad jis nenuskes ir bus laiminga pabaiga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Žliumbiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Zwengiau >xD MUAHUAHUA>XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
harį poterį žiūrėjau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Arba perjungi kanala ir ziuri "Anakonda"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Che che visą peržiūrėju ;PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Visa PERZIUREJAU!!! bet nezliumbiau kaip jus!!! muchahahahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Užmigau... ! ;/
Grįžti į viršų