PATALPINTI

Zapadlo dėsnis - Kas tau patinka - niekada tu to neturėsi.

2013.04.07 paulii0
  • 31
7
Zapadlo dėsnis







coliuke_ 4829    
#2 Tai būk su niekuo. Lietuva laisva juk. Kraštutinumų niekas ir nesiūlė. Bet kai "gražuoliai" ir "gražuolės" nori olialia pupyčių ir seksiukų, tai kur logika?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4829    
Ne taip supratot. Pora, o ne friendzone.:-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4829    
Kai bijai pabendraut tai čia tavo bėdos, bet kai užkalbini, stengiesi, ir tampi tik jos geru draugu tiksliau būni "friendzoned" tai va čia tikras zapadlo...
Eumenius 4830    
Susipazinau, susidraugavom tapom draugais :D friend zone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4830    
Patiko, užkalbinau, susidraugavom, ir kartu džiaugiamės jau trys metai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4830    
Ir būt su belenkuo? Nekažką patarimas, mieloji. Geriau su niekuo, negu su belenkuo.
coliuke_ 4830    
Tai šiek tiek standartus sumažint reikia.
Grįžti į viršų