nepaėmėt niekada lochai cha cha
Žalgiriniai - Kad ir kaip tai jums nepatiktų, bet Eurolygą imsim mes!
Anonimas
459
Anonimas
459
nepaėmėt niekada lochai cha cha
Anonimas
4643
nustokit gi kariaut jopsikmat.. koks skirtumas gi
Anonimas
4646
Pirma bent i top8 patekit :D
Anonimas
4647
statyba eilini karta pasikraus nuo visu ir vel kitais metais gales teletabiu lygoj lost :D
Anonimas
4647
o portugalai prakalbo sekmes jums nevykeliai
Anonimas
4647
aha, pasvajokit rytiniai :D
Anonimas
4648
ir tebunie prasideda durni kaunieciu izeidimai su lenkais ir rusais.
Anonimas
4648
idomu kokis vaikas sugalvojo toki suda.negaliu jau visai niekur komentaru skaityt,ten kur rytas ir zalgiris.ten dauguma komentatoriu lavonai.ble dziukites kad turim dvi omandas tarp geriausiu eurolygoj.ir sirkim uz jas.o ne vieni kitiem ciulpt siulykit.vaikai suaukit galu gale. . .
Aquanities
4648
Idomu kokia ged padarytu lietuvai :D
Anonimas
4648
Tik ižengsit į Eurolyga prieš visus pralaimėsit lenkai!!!!
Anonimas
4648
go home, rytfaniai, you're drunk...
Anonimas
4648
Neberaganėkit velniai..
Anonimas
4648
nu bet cia ir geras :D Rytas imtu eurolyga... svajone lik sveika, rytfaniai.
-Dee
4648
Šiemiat Žalgiriui sakyčiau: Chujne, nelabai gera komanda surinko.
|

