PATALPINTI

Žaibas,seni ! - Bzzzzz :D

2010.12.20 11:57 WQQQ
  • 28
6
Žaibas,seni !







Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#5 Dar pažiūresim, Kelias į žvaigždes parodija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
iskur tas zaibas atsirado?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#1 ai nesiparink, geriau duok zaiba!!! Bzzzz! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#2 Bzzzzzzzzzzzzzz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Zaibas seni!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
kurioj vietoj demotyvuoja? mane nebent tas ":D" demotyvuotu jo niekur nebenaudot..
Grįžti į viršų