PATALPINTI

Wsie koxajo Malgosi!!! ;**

2010.11.30 21:02 Simmas
  • 3
8
Wsie koxajo Malgosi!!! ;**







Simmas 5688    
Cia galima rasyti ir iterpti kas ka nori ir uz tai niekas nebus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Selsta Vilnius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Žinoma demotivatorius gavo šių žmonių leidimą dėti jų foto į internetą? Šaunu, tuomet jam atsakomybė ir piniginė bauda tikriausiai negrės...
Nuotraukos nėra
meg 5688    
blt... ka jus cia rasot kaip kaskokie bomzai.
eikit nf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
trinti reikia tokia demotyvacijas nachui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
manai kad kazkam cia idomu kazkokie sudai?
Simmas 5689    
Ne rusu o lenku!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
is kur cia tu rusu prispito ?
Grįžti į viršų