geras cia ;D
Vyrų ir moterų vertybių supratimas - skiriasi...
eme9993
5339
Anonimas
5498
jooooo.... ;D
Anonimas
5587
nu xebra se uzskaitau :D
Anonimas
5589
#16, gerai sakai! :D
Anonimas
5589
reik parduot bobu spinta ir iseis dvi vyru bl
JustTomas
5589
#3 eik venas persipjauk
MantasSan
5590
#11 ,nes tu pydaras.
boxer564
5591
Prie alaus netaip durnai atrodo kaip rubu kambary :D durnos fyfos :D Women just got served by heineken :D
briedis01
5591
mmm olaus!
Xenexan
5591
Man nei tas nei kitas nepatinka :D
aveiish
5591
kieataai :D
Teenagor
5594
zebąąą ;D
Anonimas
5594
#3 sunervinai |-(
Anonimas
5594
Man jau geriau alus, nei kruva batu ir rubu...
Karolis.
5594
#3 prikolu nesupranti.
Fyouallsuckers
5594
buvo jau
Anonimas
5594
#3 ten rūbai
Anonimas
5594
Kaip alų arba skudurus galima laikyti vertybe?
Mivo.
5594
kietai :D
Anonimas
5594
belenkaip tiesa :D
|

