PATALPINTI

Vyrų ir moterų vertybių supratimas - skiriasi...

2011.03.01 Vilkis
  • 514
21
Vyrų ir moterų vertybių supratimas



Nuotraukos nėra
eme9993 5339    
geras cia ;D
Nuotraukos nėra
Vilkis 5357    
tikrai taip #16
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
jooooo.... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
nu xebra se uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
#16, gerai sakai! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
reik parduot bobu spinta ir iseis dvi vyru bl
Nuotraukos nėra
JustTomas 5589    
#3 eik venas persipjauk
Nuotraukos nėra
MantasSan 5590    
#11 ,nes tu pydaras.
boxer564 5591    
Prie alaus netaip durnai atrodo kaip rubu kambary :D durnos fyfos :D Women just got served by heineken :D
briedis01 5591    
mmm olaus!
Xenexan 5591    
Man nei tas nei kitas nepatinka :D
aveiish 5591    
kieataai :D
Teenagor 5594    
zebąąą ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#3 sunervinai |-(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Man jau geriau alus, nei kruva batu ir rubu...
Karolis. 5594    
#3 prikolu nesupranti.
Fyouallsuckers 5594    
buvo jau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#3 ten rūbai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Kaip alų arba skudurus galima laikyti vertybe?
Mivo. 5594    
kietai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
belenkaip tiesa :D
Grįžti į viršų