PATALPINTI

Vyrai kuria aukštakulnius moterims - tam, kad šios nepajėgtų nuo jų pabėgti.

2010.09.28 chanelciole
  • 136
9
burberry,nina, porter,fashion,models







Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Nuotraukoj atrodo sleiwakojai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
jei nebutu susidariusi akstakuliu pakalusa jie nebutu kuriami betn jua taip tankiai tad, chanelciole dėja klysti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
vyrai, kurie kuria aukstakulnius nera suinteresuoti kad moterys nepabegtu.


vyrai, kurie kuria aukstakulnius, domisi vyrais, kurie nesioja aukstakulnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
tie vyrai, kurie kuria aukštakulnius, kažin ar domisi tomis moterimis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
euč!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
MANAU REIKTU TOKIUS VYRAMS SUKURTI
EwE 5750    
; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#1 dar neuzspringai reklamom?
Grįžti į viršų