PATALPINTI

Visos lietuvės jį dievino - bet dabar jis tikrų tikriausias lopas

2011.03.21 16:46 wiktoryte33ok
  • 9
8
justin,bieber,gay,lopai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#7 zinai... mum patinka juodas humoras.. bet tokio ziauraus gal nereik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
duskit jus randai nahui jb geriausias.
Nuotraukos nėra
sauktukas2 5575    
Bieberlandui pyzdas niesti nuo isbraizytu bieber randu ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
tu i save pasiziurek. Pavydas baigia bamba isgriauzt.. ziurki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
bieberland'ai,kas tu toks,kad tavo leidimo reikia prasyt norint laisvai reikst mintis???
Bieberland 5575    
snargliau tu, nebesiputojęs tokio pačio turinio demotyvacijomis ( manau , čia tavo darbas ) baik tą patį per tą patį kartot, į dausas nuslysi, zombi , eik miegot , su aitvarais lakstyt , o ne kažką kalbėt apie KITUS , be mūsų LEIDIMO .
puukis4 5575    
jeigu jis lopas, tai vpš ką čia veiki ? jei jis tau nepatinka , tai tu garsiai bent nesakyk . :))) Nes kaži kaip tau jaustis reiks, kaip sakys, jog tu lopėėė . atsigauk kartą .su stūmimais .:) viskas grįšta atgal, dvigubai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
"visos"? atsargiau su žodžiais ,vaikeli. ;)
Grįžti į viršų