PATALPINTI

Visokie čia žemės drebėjimai, potvyniai, krizės... - O aš gal miego noriu

2011.08.11 gretchen
  • 347
5
katinas, miegas, krize, pasaulio, pabaiga







Kira 5434    
#4 Vistiek tas pats tik kad be visokiu morciu ir lytiniu audru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5434    
#3 O kai tave iškastruoja ? :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5434    
Ble, kaip gerai but katinu. Miegi kiek nori, valgai kiek nori, durniu volioji kiek nori. Epic life.
Pirmyn 5434    
Labanakt
Wawe 5434    
tai eik ir miegok, kol stogas ant galvos neuzgriuvo.
Grįžti į viršų