PATALPINTI

Visi giriasi, jog turi daug draugų, bet... - Fotoalbumas:su draugais.(foto1) draugų irgi tik vienas? ;DDD

2010.10.30 21:08 Saulelezx
  • 6
9
draugai,dauguma,fb







Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Cia gi tos Kasiliausku Nedute ir Toleikiu Guodute sukuria sia demo!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Kokie loxai tai pz xD ziaurus esat geriau nesirodykit viesai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
kazkokie pedikai apsikabine fotkinas ir jau reikia det i demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
cia tai ziaaaaaaaaaaauri tiesa. :D
tiakst 5716    
tai gal po biški fotkinas ir mesis? tai nereiškia kad turi tik 1 draugą.:)
DjGxTiS 5716    
neblogas :D
Nuotraukos nėra
Saulelezx 5716    
#1 geras, nesakyk ;D
acme 5716    
Šitas nužudė :D
Grįžti į viršų