PATALPINTI

Vis dar nori maudytis fontanuose?

2010.07.19 irakas
  • 13
16
fontanai,vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Apie uzkratus pagalvojot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#11 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#11 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
jis irgi nori nusipraust kaip ir kiekvienas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#11 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
tikiuosi tu kada nors neturesi kur nusiprausti ir prisiminsi savo demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
jei nemoki demotyvuot, tai nekurk tu demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
ten siaip vanduo buna stipriai chloruotas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
gaila man tu bomzu...
Rida 5819    
niekada ir nesimaudziau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
tai prilygsta "vis dar nori vaziuoti viesuoju transportu?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
:O~~~~O
kiki17 5819    
vistiek , gi visiem reik kur nors issipraust;D
Spameris 5819    
Vis tiek noriu kai karšta labai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Viskas, prisimaudžiau... :/// :D
Nuotraukos nėra
Arturiukas 5819    
Ne, ačiū. :D
Grįžti į viršų