Apie uzkratus pagalvojot?
Vis dar nori maudytis fontanuose?
Anonimas
5769
Anonimas
5800
#11 pritariu
Anonimas
5800
#11 Pritariu.
Anonimas
5812
jis irgi nori nusipraust kaip ir kiekvienas..
Anonimas
5812
#11 pritariu
Anonimas
5818
tikiuosi tu kada nors neturesi kur nusiprausti ir prisiminsi savo demotyvacija.
Anonimas
5818
jei nemoki demotyvuot, tai nekurk tu demotyvaciju
Anonimas
5818
ten siaip vanduo buna stipriai chloruotas :)
Anonimas
5819
gaila man tu bomzu...
Rida
5819
niekada ir nesimaudziau:D
Anonimas
5819
tai prilygsta "vis dar nori vaziuoti viesuoju transportu?"
Anonimas
5819
:O~~~~O
kiki17
5819
vistiek , gi visiem reik kur nors issipraust;D
Spameris
5819
Vis tiek noriu kai karšta labai
Anonimas
5819
Viskas, prisimaudžiau... :/// :D
Arturiukas
5819
Ne, ačiū. :D
|

