PATALPINTI
Prisijungti
PRISIJUNGTI
Prisiminti mane
arba
vilmatas
:
:
#393
:
0
:
1
:
7
:
0
:
0
(1)
(7)
(0)
(0)
-Tai ko be diržo?...
5
0
Nenori mokintis važiuot dviračiu su 4 ratais?...
0.6
0
O kaip dėl niekada?...
0.7
0
Jei galvosi atvirai...
3.8
0
Nagi, šita avytė nieko nesužeistų...
2.9
0
Tik užmik pirmas ir......
0
0
1
2
Pirmyn
Grįžti į viršų