Šaunuoliai Lietuviai !
Vieninteliai - Kurių nepapirko rusai!
Tomc3
4042
Anonimas
4043
Tiksliau gal cia reiketu pasakyt vieinteliai kuriuos papirko amerikeciai savo alia demokratija ir kisasi y europa, be to netgi vokieciai dave rusam 12, stai jums ir politika :)
Anonimas
4048
Taip tik parode savo debiliskumo lygi, kam visur kist politika? Kuom blogai duot tu tasku? Asilai
Anonimas
4048
net rusija rusijai 12 balų skyrė
Anonimas
4048
Tik komisija neskyrė žiūrovai davė scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11150853_792740097489262_1716789286586025356_n.jpg?oh=d047675b450c70b77318b39755ab1551&oe=560104F4
Anonimas
4048
vieninteliai, kurie vis degraduoja ir ne progresuoja, o tik regresuoja kasdien vis labiau.
Anonimas
4048
#3 Zinok as irgi labai noreciau, kad nebutu eurovizija su politika susijus.
Anonimas
4049
Šūdus keliat į supistą tinkapį
Anonimas
4049
Tu gal niekad nežiūrėjai eurovizijos, kad sakai renka tik daina ir politika nedaro įtakos? wake up..
Anonimas
4049
Labai didziuojausiu kad ruskiams prasmirdiems neskyriem, issigimeliams nereikia, hitlerio paklauskit :)
Anonimas
4049
Šiaip tai čia dainą renka, o ne žiūri į politinius reikalus, kaip kai kurie ;)
Anonimas
4049
San Marinas ;)
Anonimas
4049
Per anksti sukurėt demo:D ne tik lietuviai neskyrė;D
|

