#8 :D
Vienaakei mergaitei nebeįdomu, - kas gyvena inkilėlyje
Anonimas
4815
#7 Nusprendė pasižiūrėti pro inkilo skylę, ir gavo snapu į akį.
Anonimas
4816
gal kazkas paaiskins, prasau? :)
Anonimas
4817
Moderatoriai, ir ką čia demotyvuoja ?....
Anonimas
4819
va sitas tai geras! xD
Anonimas
4819
Tu nx xD
Geras_Iksas
4820
:D :D :D raudona pliusa duodu be jokiu galvojimu :D
Anonimas
4820
Seniai tokių gerų demo nemačiau ;)
Anonimas
4821
Pagaliau tikrai geros demo :D
|

