#9 Zosia?
Vieną gražią dieną susitiko - Laido riteris ir kabelio princesė
Anonimas
5631
bimka1993
5717
blem bent pc butu ijunge :D
Anonimas
5721
pamegdziojo normalei bet dar truksta iki riteriu jiems :D
Anonimas
5724
Kopinta mintis, o kai dar žinai nuo ko...
kamilute
5725
Prisijuokiau ;D
Anonimas
5725
dazniausiai taip ir buna ten va atrodo ir linksmas ir kalbus, susitinki ir stoja ta visu laukiama nejauki tyla ;) nzn uzknisa tai :D
erikaslt
5725
kas tiesa tas ne melas :D
Anonimas
5727
#9 Zosia cia tu ? :* ko nebeparasai man ? ;((
Anonimas
5728
blet, pagalvojus kad ir man taip buvo, nu bet perkeltine prasme, susitikau su tokiu vaikniu, per netą susipažinom nu ir ką, einam susitikt. per netą toks kalbus, linksmas ir t.t. :D ateinu realiai, tyli, prikolų nesupranta, iš nuotraukų nepanašus :D, grįžau namo dar parašė: "bet jau kokia tu faina, miela ir t.t." :D
Anonimas
5728
mano bairis - kabelio princese :D
Anonimas
5728
geras:D
RYBA
5728
skaiperiai
Melina
5728
:D
Anonimas
5728
:D
Anonimas
5728
:D Ziaurus :D
Anonimas
5728
:D PRIKOLISTAI!
Anonimas
5728
ziauru :D siandien per etika kaip tik kalbejom apie tokius zmones :D
|

