PATALPINTI

Vieną gražią dieną susitiko - Laido riteris ir kabelio princesė

2010.10.19 trach
  • 168
17
Vieną gražią dieną susitiko



Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
#9 Zosia?
Nuotraukos nėra
bimka1993 5717    
blem bent pc butu ijunge :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
pamegdziojo normalei bet dar truksta iki riteriu jiems :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Kopinta mintis, o kai dar žinai nuo ko...
kamilute 5725    
Prisijuokiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
dazniausiai taip ir buna ten va atrodo ir linksmas ir kalbus, susitinki ir stoja ta visu laukiama nejauki tyla ;) nzn uzknisa tai :D
erikaslt 5725    
kas tiesa tas ne melas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#9 Zosia cia tu ? :* ko nebeparasai man ? ;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
blet, pagalvojus kad ir man taip buvo, nu bet perkeltine prasme, susitikau su tokiu vaikniu, per netą susipažinom nu ir ką, einam susitikt. per netą toks kalbus, linksmas ir t.t. :D ateinu realiai, tyli, prikolų nesupranta, iš nuotraukų nepanašus :D, grįžau namo dar parašė: "bet jau kokia tu faina, miela ir t.t." :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
mano bairis - kabelio princese :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
geras:D
RYBA 5728    
skaiperiai
Melina 5728    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
:D Ziaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
:D PRIKOLISTAI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
ziauru :D siandien per etika kaip tik kalbejom apie tokius zmones :D
Grįžti į viršų