#6 malonumas, atsipalaidaimas. all u need
Viena cigaretė tinkamu metu - geriau nei visi pasaulio idealai. — [E.M.Remarkas]
Anonimas
5359
Anonimas
5467
Nesupraskit visko tiesiogiai :)
Anonimas
5754
pati gereiausia demotyvacija ever !
Anonimas
5766
tai kad čia labai konteksto nėra. Remarkas rašė apie karą ir kareiviui, kuris rūkė prieš karą, cigaretė karo metu tikrai geriau nei visos pasaulio tiesos ;D
Anonimas
5770
Pritariu, labai gera demotyvacija.
Anonimas
5771
Ra bar bara traukia :D
Anonimas
5771
Hmm Remarkas .. Sarkastiškas filosofas ? :)
Anonimas
5771
Sugebėti mesti, geriau nei betkokia cigaretė betkokiu metu :]
Anonimas
5772
viiiiiisiska teisybe:))
Anonimas
5772
Rukiau, ir jums galiu pasakyti tik tiek - nieko gero :) Veliau suprasit, kad suda daret ir gailesites, nes negalesit ir sustot, aisku, cia jau nuo jusu valios priklauso :)
Anonimas
5772
O kur čia demotyvacija?
Anonimas
5772
Cukrini Ra bar ba ra ruko ;D
Anonimas
5772
#16 pritariu :D
Anonimas
5773
#25 labai gera knyga. patiko.
Anonimas
5774
#27 pritariu ;D
Er.
5774
#21 Reikia isbandyti viska, ka tau gyvenimas duoda, kad susidarytum nuomone ir galetum viska geriau vertinti..[kalbu ir apie pojucius, isgyvenimus, darbus, etc.]. Taciau tai, kaip ir visa kita, reikia daryti galvojant ir neperziangiant ribu..: ]
Anonimas
5774
Nerukantys sito jausmo niekada nesupras :))
cocoMeow
5775
Šita tobula ♥
Anonimas
5775
Is "Vakaru fronte nieko naujo". Rekomenduoju perskaityti:)
Anonimas
5775
Viena cigarete laiku ir gyveni dar trumpiau :D
OoS
5775
#20 Pasakei taip, lyg čia didžiausi gyvenimo nuodai būtų.
Anonimas
5775
#16 blmb reikes pabandyt
Anonimas
5775
#18 Jo gyveni tik viena karta tai reik butinai isbandyt parukyt, pasigert, pavartot amfetamina, ekstazi.
Anonimas
5776
cia tai tiesa!
Anonimas
5776
Nesu as priklausomas nuo cigareciu, galiu is tverti ir istveriu po 2 metus ne dumo, bet kartais pasitaiko progu kada tikrai yra gera ir malonu surukyta ta nelemta cigarete. Ir nereikia tu nesamoniu su "rukymas zudo", rukyti galima saikingai kaip ir vartoti alkoholi saikingai, kas kartais tikrai yra tik i nauda. Visgi gyveni tik viena karta.
Anonimas
5776
Na esme, tame kad Remarkas ismano, nes jis kariavo pirma pasaulinem kare, ir jam kartais cigarete buvo svarbiau,negu viskas kas kalbama, pries musi, ar per radija
Anonimas
5776
#10 skaite carro knyga, lengvas budas mesti rukyti :D ir as skaiciau, butent tokios pievos ten rasomos :D
Anonimas
5776
o blia.... tobula,bet nematau demotyvacijos
OoS
5776
#10 Kad tu bandai atmesti faktus, tai nereiškia, jog jie tampa neteisybe. Auka.
Jaded
5776
Visiška nesąmonė, rūkymas neturi jokios praktinės naudos, ir visi pasiteisinimai yra nieko verti.
Mirka
5776
Pagaliau atsirado žmogus, kuris bent jau parašo, kieno tai citata! ;]
Anonimas
5776
Eikit, durnas tas Spameris, ka jis ismano
Spameris
5776
Eikit, durnas tas remarkas, ką jis išmano
Anonimas
5778
sutiknku :)
Pykciurna
5778
kartais taip.
|

