Jau senei mūsų gražuolės dėvi užsienis, į Lietuvą grįžta tik pagarbiai padėvėtos gražuolės. O kai kas gerokai atsilikęs mano, kad dar tik bus.
Vien tik dėl didesnių pinigų - greitai mūsų gražuolėmis grožėsis užsienis, o ne mes patys
Anonimas
5159
Anonimas
5411
Ne vien dėl pinigu, bet ir dėl pagarbos zmogui. Užsieny ne tik pinigai žymiai didesni, bet ir pagarba
Pirmyn
5412
Tai jo. Ar cia ubagais iseit ar uzsenin parsiduot. Pasirinkimas mazas
Motyvatorius
5412
Toks kaip tu. :)
Anonimas
5412
Patrijotams: Koks durniu gali dirbt darba lietuvoje jei UZ TOKI PAT DARBA uzsenyje moka 2 ar net 3 kartus daugiau ??? + ten geresnes darbo salygos.
H31nk1ns
5412
#2 kad ir kaip tai skambetu ,bet tai yra tiesa
Anonimas
5412
nu tai aisku, gi bobom tik pinigai reikalingi, turi saibu, masina gera, tai visos lips ant taves, o jei litu ne i kina neturi nusivest, tai ir vaziuoja i uzsieni.
Anonimas
5412
a tai tipo del situacijos lietuvoj, tik moteriskes issikrausto?
|

