PATALPINTI

Veidrodis yra geriausias draugas, - nes kai verki jis niekada nesijuokia...

2011.08.10 20:48 Anonimas
  • 6
1
Veidrodis yra geriausias draugas,







NandP 5433    
Nu gal pabandyk kur nors išeiti, gal tikrų susirasi kokių draugų ir užuot verkusi galėsi juoktis su jais drauge. Ir nustokit būti tokie depresuoti emo jau atsibosti pradeda.
Grįžti į viršų