PATALPINTI

Vaikystė baigiasi tada, - kai mergaitė pradeda dažyti akis - nuo tada jai nebegalima verkti

2010.06.15 lliinnuuttee
  • 176
36
Vaikystė baigiasi tada,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5430    
įdomu kas uždraus? nusiplauni nubėgusi tušą ir iš naujo pasitepi. didelio čia daikto. beje prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#31 prajuokino. : DDDD
Nuotraukos nėra
Hey 5817    
#31 ;D
cia jauciu vyriskis pasisake "bliat max faktor ar kaip ten" ;D
zdz, gaila, kad esme taip iskraipot, bet ziauriai juokiausi is sito komentaro ;D gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
kad ir su tusu. tada visas veidas buna juodas ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
nuo tada visi mato kai jos verkia ne iš rėksmo o iš juodų žymių po akim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
taigi kurv@ yra priemoniu kuriom yra px tos asaros bliat max faktor ar kaip ten nu bl irgi rado nesamone pasakyt ir priciom cia is vis demotyvacija ???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
c'mon, žmonės, biškį giliau žiūrėkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
super..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
labai įdomi demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
puiki demotivacija. ; )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
"nuo tada jai nebegalima verkti" ,tie paskutiniai žodžiai man nelabai tinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
nsmn
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
na bent jau as tai nemaciau kad cia kazkas butu rases kad kiekviena diena skutasi ;D ir nepagavau kampo ko cia stumat?
dzokeris 5849    
#19 na as manau kad toki dalikai kaip nusiskust kojas ar kad ir ta bikini zona ira kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas nes nemanau kad daugeliui patinka neskustos kojos taigi darik isvadas o del bikini zonos tj px... na nebent jei del tos bikini zonos su pana buni...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#19 o tu blt kasdien skutiesi bikini zona? isivaizduoju kokia ten pas tave oda. mergaite,maziau porno filmu ziurek,kur kekses plikom pizdom guli, vietoj to pasikonsultuok su gydytoju,suzinosi,ko pasieksi skuteliodama kur nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#20 kaip pradeda skustis kiausus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
O kaip su berniukais? : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#14 neskustos kojos, apaugusi bikini zona ? :D :D tusas naturalumo nepaslepia, tiesiog isryskina neryskias blakstienas. ir del tusu padazytu blakstienu, uoj jau kokios nenaturalios tampam :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#15 na.. kai maniske paverke kazkada tj ant maikes tokiu juodu vietu liko ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
pritariu. vkr ejau akropolyje, o ten stovi man iki pilvo mergaite prisidazius. zinokit rmt be zado stovejau. apsidairau pagalvojau gal proga ir uzmanymas toks. bet kad kasdiene diena pasirode. merginos jus ir taip mum esat grazios ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
O as manau si mintis daug gilesne... ir mergaites pradeda dazyti akis vis anksciau ... ir anksciau...
valkata 5850    
buvo ne karta kai pasidazius verkiau.. tas makiazas nera tokia tragedija merginai ,kaip cia visi skanduoja.
dzokeris 5850    
o man naturalios graziau atrodo :/
Pasilik 5850    
Sena jau šita mintis ir rašoma, kur tik galima..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Tokios nesamonės dar nebuvau regėjusi.
lliinnuuttee 5850    
Na taip Justė teisi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
dieve, nesuprantat? kai pasidažai akis, ir apsiverki, nubėga tušas ir pan, tai kai pasidažai akis, nebeverki, kad nenutekėtų tušas.
candy 5851    
Idomi mintis. Galbut tada jai pradeda rupeti aplinkiniu nuomone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
David> pati esu is kauno ir tikrai galiu pasakyt , kad mergaites 10 metu tikrai nera suaugusios ir net neatrodo tokios :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
kaune nuo 10metu tada visos suaugusios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Manau merginoms geriau suprasti šią demotyvaciją..
Mirka 5852    
Pritariu #4 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
panašu kad užčiuopiai labai gerą mintį, tik suformuluot ja reikėjo kiek kitaip.. pamastyk dar apie tai..
Pikute 5852    
Kad nuomone gerbti reikia tai tiesa,bet,kad ne galima verkti tai ką žinau. : )
lliinnuuttee 5852    
na kiekvieno nuomonė skirtinga ir reikia ją gerbti :)
vikangel 5852    
Sorry, bet nepritariu. :)
Grįžti į viršų